Bezpieczeństwo biznesu

W zakresie bezpieczeństwo biznesu oferujemy rozwiązania indywidualnie dostosowane do poszczególnych grup odbiorców.

Wśród naszych usług znajdują się:    

  • Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa spotkań biznesowych. Przed spotkaniem nasi detektywi sprawdzą pomieszczenie pod kątem zainstalowanych podsłuchów i kamer szpiegowskich. Podczas spotkania, zabezpieczą rozmowy  przed podsłuchaniem lub nagraniem.
  • Weryfikacja wiarygodności pracownika lub kandydata na pracownika. Nasz detektyw sprawdzi prawdziwość posiadanego wykształcenia i przedstawionych referencji jak również wykluczy lub potwierdzi możliwość współpracy z konkurencyjną  firmą.
  • Wykrywanie jak i przeciwdziałanie  kradzieżom pracowniczym. Oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy borykają się z nieuczciwymi i nielojalnymi pracownikami. Nasz detektyw przeprowadzi wywiad, którego celem będzie określenie pola na jakim może występować  zjawisko kryminogenne np.: kradzież paliwa w firmach transportowych lub wypływ materiałów budowlanych bez wiedzy właściciela hurtowni. Kolejnym krokiem będzie ujawnienie występowania procederu i związanych z nim osób.
  • Wykrywanie nadużyć związanych z stosunkiem  pracy. Ten zakres naszej działalności jest odpowiedzą na zapotrzebowanie przedsiębiorców, którzy uskarżają się na częstą absencję  pracowników związaną z przebywaniem na zwolnieniu  lekarskim. Nasz detektyw dyskretnie sprawdzi co pracownik robi w czasie zwolnienia lekarskiego i sporządzi stosowny raport, który może posłużyć jako dowód w sądzie pracy lub podczas postępowania w ZUS-ie.
  • Wykrywanie nieuczciwej konkurencji. W ramach działań naszej firmy przeprowadzimy wywiad wśród pracowników, oraz współpracowników pod kątem współpracy z innymi konkurencyjnymi firmami. Zbierzemy informacje o uczciwych lub nieuczciwych praktykach konkurentów.
  • Wykrywanie urządzeń szpiegujących np.: lokalizatory GPS oraz podsłuchy. Nasze działanie polega na użyciu specjalistycznego sprzętu, którego zadaniem jest ujawnienie zainstalowanych urządzeń szpiegujących wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.