Bezpieczeństwo dziecka

          W dobie szeroko dostępnego Internetu dzieci obcują z dużą ilością zagrożeń. Niestety dzieci w sferze komputerów i nowoczesnych smartfonów w większości wypadków mają większą wiedzę od rodziców

       Ten stan rzeczy powoduje, iż kontrola dziecka w sieci przez rodzica jest bardzo trudna. Większość przypadków aktywności naszych pociech jest niewinna, aczkolwiek niektóre przypadki prowadzą do nieszczęścia i krzywdy naszych dzieci.

       Duża grupa rodziców jest zdania, że kontrola poczynań dziecka na komputerze w domu w zupełności wystarcza. Natomiast rzeczywistość jest niestety inna. Rzadko zdajemy sobie sprawę z faktu, że internet jest dostępny w wielu miejscach publicznych, szkole jak również w smartfonach które niejednokrotnie możliwościami są porównywalne z komputerami. Brak internetu w pakiecie u operatora komórkowego to nie jest problem, istnieje wile darmowych sieci wifi, które z powodzeniem zastąpią te braki.

Co my możemy zrobić w takiej sytuacji dla Ciebie:

         Nasza firma jest wstanie profilaktycznie sprawdzić rejony poruszania się Twojego dziecka po internecie, badając jego PC , laptopa lub telefon. W wielu przypadkach jest możliwe odtworzenie ścieżki aktywności.

Czy Twoje dziecko jest bezpieczne w szkole, na uczelni, poza domem ?

To pytanie zadają sobie miliony rodziców na całym świecie . Czy aby na pewno wiesz co na co dzień porabia twoje dziecko:

  • Gdzie wychodzi ?
  • W jakim towarzystwie się obraca ?
  • Czy zażywa narkotyki, pali papierosy ?
  • Jak prezentuje się jego zachowanie w gronie rówieśników ?
    Itp.

Nasi detektywi przeprowadzają dyskretną obserwację dziecka, precyzyjnie zweryfikują środowisko przebywania, jak również określą potencjalne zagrożenia.

Czy Twoje dziecko jest bezpieczne z nianią? 

        Wiele agencji oferujących usługi niań sprawdza kwalifikacje jak i referencje danej kandydatki na to stanowisko, co bezpośrednio przełożyło się na wyższy standard w opiece i bezpieczeństwie naszych pociech. Niestety ich kompetencje ograniczają się do sprawdzenia posiadania odpowiedniego wykształcenia jak i potwierdzenia referencji.

         Nasza firma dokona weryfikacji wywiadowczej kandydatki na to stanowisko, jak również istnieje możliwość dyskretnego sprawdzenia poziomu świadczonych usług.

Dzięki naszej pomocy będziesz wiedzieć czy Twoje dziecko jest w pewnych i zaufanych rękach.